Zajęcia otwarte w grupie IV.
Przedszkolaki z grupy IV wraz z p. Anią zaprezentowały rodzicom, paniom dyrektor oraz nauczycielkom z pozostałych grup, jak pięknie biorą udział w zajęciach w przedszkolu podczas, których świetnie się bawią, uczą i stosują do obowiązujących zasad. Dzieci poznawały mieszkańcó łąki i uczestniczyły w kreatywnych aktywnościach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!