Zajęcia otwarte w grupie V.
W grupie V odbyły się zajęcia otwarte podczas, których p. Kasia i p. Agnieszka wraz z przedszkolakami zaprezentowały rodzicom oraz nauczycielkom i paniom dyrektor, ciekawe zajęcia matematyczne pt. "Praktycznie - matematycznie". Dzieci rozwijały umiejętność liczenia, porównywania oraz logicznego myślenia. Poprzez gry, zabawy i zadania praktyczne przedszkolaki utrwalały pojęcia matematyczne, doskonaląc przy tym współpracę w grupie.Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!