Logo Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Szósta Wielka Parada Jeża pt. "Budzimy Jeża ze Zgierza".

Ocena 0/5

Dzieci z najstarszych grup wzięły dziś udział w wydarzeniu pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza tj.  "Szósta Wielka Parada Jeża pt. Budzimy Jeża ze Zgierza", której organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu. Przedszkolaki przemaszerowały wyznaczoną trasę i wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą figurę jeża. Nasze "starszaki" zdobyły wyróżnienie i wycieczkę na lody. Gratulujemy!!!

Galeria zdjęć

dzieci na sali gimnastycznej część dzieci stoi w szeregu przed innymi obok nauczycielka pan prezydent Zgierza i inne osoby dorosłe dzieci wraz z panią nauczycielką trzymają figurę jeża z nimi pozuje do zdjęcia osoba ptrzebrana za jeża grupa dzieci na sali gimnastycznej pomiędzy nimi panie i osoba przebrana za jeża dzieci w kamizelkach odblaskowych siedzą na przystanku autobusowym dzieci trzymające dużą figurę jeża wykonaną z papierowych i innych elementów zdjęcie wyróżnienia dla dzieci z Miejskiego Przedszkola numer 12 za udział w paradzie Budzimy jeża ze Zgierza dzieci na sali gimnastycznej część dzieci stoi w szeregu przed innymi obok nauczycielka pan prezydent Zgierza i inne osoby dorosłe dzieci w kamizelkach odblaskowych stoją w szeregu z nimi pani nauczycielka i pan prezydent Zgierza za dziećmi osoba w przebraniu jeża
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności