Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu.
W piątek 30 maja odbył się długo wyczekiwany piknik, zorganizowany po raz kolejny z okazji Dnia Rodzin, w ogrodzie naszego przedszkola. Pomimo kapryśnej pogody, która próbowała pokrzyżować nasze plany, wszystko udało się wyśmienicie. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Kinga Różalska, pięknym wstępem i zaproszeniem do wspólnej zabawy. Gościem honorowym naszej imprezy był Pan Naczelnik Marek Lipiec.
Przedszkolaki wprowadziły nas w rodzinną i wesołą atmosferę poprzez różnorodne, barwne, pełne miłości występy muzyczno-taneczne skierowane do swoich rodziców i wszystkich uczestników pikniku. Dzieci spisały się fantastycznie i swoim głośnym śpiewem i radosnym tańcem, "przegoniły" deszcz. Rodzice naszych przedszkolaków otrzymali podziękowania za nieocenioną pomoc niesioną w trakcie roku przedszkolnego oraz upominki od swoich pociech.
Na pikniku nie zabrakło również pysznego jedzenia. Można było posmakować ciast upieczonych przez rodziców, kiełbaski i kaszanki z grilla, popcornu oraz chleba z wyśmienitym smalcem i ogórkiem.
Na dzieci czekała także moc atrakcji: dmuchańce, malowanie twarzy, robienie bransoletek, warkoczyki a także kiermasz z książkami dla najmłodszych.
Był to czas rozmów, śmiechu i wspólnie spędzonych chwil na świeżym powietrzu. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków i ich rodzin świadczą o tym, że nasza inicjatywa budzi zainteresowanie i podoba się wszystkim. Dziękujemy za zaangażowanie i nieodzowną pomoc wszystkim organizatorom, pracownikom, dzieciom i rodzicom. Do zobaczenia za rok.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!