Logo Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Pożegnanie przedszkola przez grupę V.

Ocena 0/5

"Kiedy przyszłam/przyszedłem do przedszkola, byłam/byłem taka mała/mały, gdy mamusia szła do pracy to za nią płakałam/płakałem.

Pani łezki  mi otarła, Pani mnie tuliła. Śpiewać, tańczyć, mówić wiersze cały rok uczyła.

Dziś w przedszkolu nikt nie płacze (czy oby na pewno???), każdy jest wesoły. A ja już urosłam/urosłem i idę do szkoły..."

Przedszkolaki z V grupy piękną uroczystością w dniu 13 czerwca, pożegnały się z przedszkolem. Były wspomnienia, radości i wzruszenia związane z tym, że coś się w życiu kończy, ale coś nowego się zaczyna. 

Życzymy Wam Kochane Starszaki, aby każdy dzień w szkole przynosił wiele radości i uśmiechu, a nauka była dla Was przyjemnością. Powodzenia!!!!

Galeria zdjęć

dzieci w galowych strojach siedzą przy stole z napojami ciastami i słodyczami w tle grupa rodziców grupa dzieci w odświętnych strojach z czapkami absolwentów na głowach pozuje do zdjęcia w tle dekoracja zakończenie przedszkola 2025
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności