Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego w grupie V.
Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie V było wyjątkowym i wzruszającym doświadczeniem. Dzieci zaprezentowały starannie przygotowany program artystyczny, podczas którego śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły oraz wspominały wspólnie spędzone chwile w przedszkolu. Był to czas podsumowań, podziękowań oraz pożegnania z przedszkolem przed rozpoczęciem nowego etapu edukacji. Wszystkim Przedszkolakom z grupy V życzymy wielu sukcesów, rozwijania pasji, wytrwałości w dążeniu do celów, radości i niezapomnianych przygód w szkole.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!