Logo Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Zajęcia otwarte w grupie III.

Ocena 0/5

W grupie III odbyły się coroczne zajęcia z udziałem rodziców oraz nauczycielek i dyrekcji z naszego przedszkola. P. Małgosia i p. Kamila zaprezentowały wspólnie z przedszkolakami zajęcia o rodzinie. Dzieci pięknie uczestniczyły we wszystkich zabawach i wykonywały różne zadania tj. układały puzzle, odczytywały wyrazy, dzieliły je na sylaby i inne. Na koniec wspólnie z rodzicami tworzyły przepiękne kompozycje z kwiatów i roślin dekoracyjnych. Podczas takich zajęć rodzice mogą obserwować jak ich dzieci współpracują w grupie i jak ważne i wymagające, jest przygotowanie się nauczycieli do pracy.

Galeria zdjęć

0d61e696-8df9-4a58-b510-f0cd50ef4e95 1eb6a9b5-f775-4148-b539-a5bc00d5fa02 7dd1b0c0-d367-46e6-95f9-f443ac59fe54 19d5e3b6-d80c-4328-876c-6f4706e94d06 27cb7a2a-56c8-46c5-a3c5-e85960197f4a 46c37d9f-1e38-49c5-bc0e-69ad3f075d4f 68a369af-3e40-46b4-958f-4af7fdc32df4 beb498aa-e092-440c-bae9-597276ca3c80 cae28034-3c33-4440-b018-103a9ac54ca6 ee423ea4-7f61-481f-855a-cade7a77a6de f9e15d86-ba50-44bb-8a59-a0644e5ba00e
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności