Zajęcia otwarte w grupie III.
W grupie III odbyły się coroczne zajęcia z udziałem rodziców oraz nauczycielek i dyrekcji z naszego przedszkola. P. Małgosia i p. Kamila zaprezentowały wspólnie z przedszkolakami zajęcia o rodzinie. Dzieci pięknie uczestniczyły we wszystkich zabawach i wykonywały różne zadania tj. układały puzzle, odczytywały wyrazy, dzieliły je na sylaby i inne. Na koniec wspólnie z rodzicami tworzyły przepiękne kompozycje z kwiatów i roślin dekoracyjnych. Podczas takich zajęć rodzice mogą obserwować jak ich dzieci współpracują w grupie i jak ważne i wymagające, jest przygotowanie się nauczycieli do pracy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!