Opowieści o górach w grupie VI.
Dziś w grupie VI odbyły się wyjątkowe zajęcia zorganizowane przez jedną z mam. Gość opowiedział dzieciom o górskich wycieczkach oraz o własnych doświadczeniach związanych z wędrówkami po szlakach. Przedszkolaki usłuszały o najdłuższym szlaku turystycznym przebiegającym przez Beskidy - Głównym Szlaku Beskidzkim. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak należy przygotować się do wycieczki w góry, co warto zabrać do plecaka oraz jak bezpiecznie poruszać się po szlaku. Zajęcia wzbudziły wiele emocji, a dzieci dzieliły się włąsnymi doświadczniami i chętnie zadawały pytania. Serdecznie dziękujemy p. Joasi za dzisiejsze spotkanie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!