Logo Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Opowieści o górach w grupie VI.

Ocena 0/5

Dziś w grupie VI odbyły się wyjątkowe zajęcia zorganizowane przez jedną z mam. Gość opowiedział dzieciom o górskich wycieczkach oraz o własnych doświadczeniach związanych z wędrówkami po szlakach. Przedszkolaki usłuszały o najdłuższym szlaku turystycznym przebiegającym przez Beskidy - Głównym Szlaku Beskidzkim. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak należy przygotować się do wycieczki w góry, co warto zabrać do plecaka oraz jak bezpiecznie poruszać się po szlaku. Zajęcia wzbudziły wiele emocji, a dzieci dzieliły się włąsnymi doświadczniami i chętnie zadawały pytania. Serdecznie dziękujemy p. Joasi za dzisiejsze spotkanie.

Galeria zdjęć

IMG_3778 IMG_3779 IMG_3780 IMG_3781 IMG_3782 IMG_3783 IMG_3784 IMG_3785 IMG_3786 IMG_3787 IMG_3788 IMG_3789 IMG_3790 IMG_3791 IMG_3792 IMG_3793 IMG_3794 IMG_3795 IMG_3796 IMG_3797 IMG_3798 IMG_3799 IMG_3800 IMG_3801 IMG_3802 IMG_3803 IMG_3804 IMG_3805 IMG_3806 IMG_3807 IMG_3808
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności