Przedszkolaki dziękują za tegoroczną współpracę z Biblioteką.
W dniu dzisiejszym, przedszkolaki z VI grupy ostatni raz w tym roku szkolnym, odwiedziły Bibliotekę-Filia NR 1 w Zgierzu. Dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych ze zbliżającym się Dniem Taty.
Dziękujemy za współpracę, uśmiech, życzliwość, wiele inspirujących spotkań i ciekawych zajęć. Do zobaczenia w kolejnych latach!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!