Logo Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Przedszkolaki dziękują za tegoroczną współpracę z Biblioteką.

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym, przedszkolaki z VI grupy ostatni raz w tym roku szkolnym, odwiedziły Bibliotekę-Filia NR 1 w Zgierzu.  Dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych ze zbliżającym się Dniem Taty. 

Dziękujemy za współpracę, uśmiech, życzliwość, wiele inspirujących spotkań i ciekawych zajęć. Do zobaczenia w kolejnych latach!!!

Galeria zdjęć

2f3ac273-326e-4fbe-8963-006a0a693863 27c71915-9364-4c2a-a3d4-a77cc367fbfe 79c06790-c51d-4f67-9e12-51d3af27c189 886c9c42-a438-409b-9db5-44649afbcd78 9652b317-683f-4c80-af0b-70b070f92cd5 28753a5a-f0c7-46a3-b684-7b2b22624810 58050fcd-8496-4df0-b6ac-a6ee9199565c a43235a8-707a-44ca-8288-48b3f64b6ce8 bd8e5e4a-5d0f-47a7-942d-e54248eda172 c2f60a2e-d79b-48f5-a495-4d0466e1b391
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności