Dzień Sportu w naszym przedszkolu.
Dzień Sportu w przedszkolu był pełen radości, ruchu i wspólnej zabawy. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych, takich jak biegi, tory przeszkód, zabawy z piłką i wiele innych.Wszystkim towarzyszył uśmiech i dobra atmosfera. Przedszkolaki uczyły się współpracy, zdrowej rywalizacji oraz aktywnego spędzania czasu na powietrzu. Dziękujemy p. Justynce za przygotowanie zabaw i konkurencji sportowych. To był dzień pełen emocji i pozytywnych wrażeń.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!