Zajęcia otwarte w grupie VI.
W grupie VI odbyły się dziś zajęcia otwarte dla rodziców i nauczycieli. Tematem spotkania była odwaga i sposoby radzenia sobie z lękiem. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajki pt. "Miś Benio i wypraw do ciemnego lasu", a następnie rozmawiały o uczuciach bohatera i sytuacjach, w których same musiały wykazać się odwagą. Przedszkolaki chętnie brały udział w rozmowach i przygotowanych zadaniach oraz zabawach, prezentując swoją wiedzę oraz umiejętności.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!