Logo Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Zajęcia otwarte w grupie VI.

Ocena 0/5

W grupie VI odbyły się dziś zajęcia otwarte dla rodziców i nauczycieli. Tematem spotkania była odwaga i sposoby radzenia sobie z lękiem. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajki pt. "Miś Benio i wypraw do ciemnego lasu", a następnie rozmawiały o uczuciach bohatera i sytuacjach, w których same musiały wykazać się odwagą. Przedszkolaki chętnie brały udział w rozmowach i przygotowanych zadaniach oraz zabawach, prezentując swoją wiedzę oraz umiejętności.

Galeria zdjęć

031f2d96-1ef3-4221-92d7-fcc303f35fd4 58e736cf-eb6e-4241-b987-fd5788eebc14 234c1850-246e-4509-91b6-964d74f699b5 2474a96a-1b6a-4021-a0bb-3a229fd00826 7116bd3d-5431-4f03-bb8f-9a0beed52dcf a2a39418-a5c7-4ce2-9480-4e8e272fd0d9 a501bc4a-8dcf-4f0b-959f-846f025678a8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności