Zajęcia otwarte w grupie IV.
W dniu dzisiejszym p. Kamila i p. Małgosia oraz "starszaki" z grupy IV zabrały nas w niezwykłą podróż przez majową łąkę. Dzisiejsza przygoda rozpoczęła się w pasiece gdzie wraz z przedszkolakami, w zabawowy sposób dowiedzieliśmy się o pszczołach i ich pracy. Poznaliśmy budowę ula i funkcję jego elementów. Dowiedzieliśmy się jak powstaje miód i mogliśmy go posmakować. Przedszkolaki jako pszczółki czytały, liczyły, śpiewały, tańczyły i świetnie się bawiły...a wszystko to miało miejsce w otoczeniu barwnych mieszkańców majowej łąki.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!