Teatr dla przedszkolaków od uczniów SP nr 11 w Zgierzu.
Z wielką radością gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowych gości- uczniów z klasy II A Szkoły Podstawowej Nr 11 w Zgierzu, które przygotowały dla naszych przedszkolaków bajkowe przedstawienie pt. "Kot w butach". Mali aktorzy zachwycili nas swoim talentem, zaangażowaniem i ciekawą interpretacją znanej bajki. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem śledziły losy sprytnego kota i głośno oklaskiwały występ.
Serdecznie dziękujemy uczniom i Paniom: Monice Lisowskiej i Malwinie Szwalbe, za wspaniałą inicjatywę i dużo radości wniesionej do naszego przedszkola.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!