Piknik Przedszkolny 2026.
W słoneczne, piątkowe popołudnie na terenie naszego przedszkola odbył się coroczny Piknik Rodzinny, który zgromadził dzieci, rodziców i pracowników naszego przedszkola. Był to dzień pełen radości, wspólnej zabawy i niezapomnianych atrakcji. Uroczystość rozpoczęła sie przepięknym, wzruszającym występem naszych przedszkolaków oraz tańcem wykonanym przez "Topolinki". Po występie, dzieci obdarowały swoich rodziców drobnymi upominkami. Pani Dyrektor w imieniu swoim oraz nauczycielek, podziękowała rodzicom za pomoc i wsparcie w tym roku przedszkolnym, a na koniec panie przygotowały zabawny występ muzyczny z elementami tańca nóg o temetyce wiosennej.
Na uczestników czekało wiele akrakcji - stoisko z warkoczykami, sklepik "Pod Topolą", dmuchańce, zwiedzanie wozu strażackiego i spotkanie z panami strażakami. Nie zabrakło również pysznych przekąsek i ciast przygotowanych przez rodziców, była kiełbaska i kaszanka z grilla, pyszna pajda ze smalcem i ogórkiem oraz popcorn. Wspólne rozmowy w ogrodzie przedszkolnym stworzyły wyjątkową , rodzinną atmosferę i pozwoliły wszystkim spędzić miło czas. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia oraz uczestnikom za obecność i wspaniałą atmosferę.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!